انجام سمینار ارشد

هر دانشجویی در مقطع کارشناسی ارشد برای انجام سمینار ارشد خود پیگیر مجموعه هایی است که از هر نظر معتبر باشند. هیچ دانشجویی نمی خواهد سمینار ناقص تحویل بگیرد. مقطع تحصیلات تکمیلی به دلیل حساسیت بالایی که دارد، دانشجویان را مضطرب می کند. به همین دلیل بهتر است در هنگام سفارش سمینار ارشد، حواستان به اعتبار و تجربه نویسنده سمینار باشد. به این دلیل که سمینار نویسی یک حرفه تخصصی است. فردی که سمینار می نویسد باید اطلاعات کافی در مورد رشته تحصیلی دانشجو داشته باشد. اگر می خواهید برای انجام سمینار دانشجویی خود آسوده خیال باشید، همین حالا سفارش سمینار کارشناسی ارشد خود را ثبت کنید.

برای انجام سمینار ارشد به کمک نیاز دارید؟

مدت زمان تخمینی مطالعه: 27 دقیقه

فهرست مطالب

ویدیو آشنایی با خدمات انجام سمینار در همیار سمینار

چرا انجام سمینار ارشد اهمیت دارد؟

یکی از واحد های درسی در دوران تحصیلی کارشناسی ارشد، سمینار است. اهمیت سمینار به این دلیل است که می توان به عنوان دو فصل اول پایان نامه ارشد استفاده کرد. سمینار باید آنقدر قوی نوشته شود که استاد به تسلط و مهارت شما اعتماد کند. سمینار قبل از پایان نامه تدوین می شود. وقتی سمینار را به بهترین شکل تدوین کنید و اصول سمینار نویسی را رعایت کنید، در این حالت می توانید یک پایان نامه جامع و کامل تهیه کنید. یکی از مواردی که باعث می شود سمینار با اهمیت باشد، ترجمه کردن مقالات لاتین است. شما با نوشتن سمینار با نحوه جستجو کردن مطالب به طور کامل آشنا می شوید. 

انجام سمینار ارشد
انجام سمینار ارشد در همیار سمینار

همیار سمینار چگونه کار میکند؟

گام اول: ثبت سفارش

گام اول: ثبت سفارش

فرم ثبت سفارش را تکمیل کنید و به تمام فیلد های مربوطه به صورت دقیق پاسخ دهید.

گام دوم: بررسی سفارش

گام دوم: بررسی سفارش

همیار سمینار سفارش سمینار شما را بررسی می کند. هزینه به شما اطلاع داده می شود.

گام سوم: ارسال سفارش

گام سوم: ارسال سفارش

طبق زمان توافق شده سمینار برای شما ارسال میگردد. در صورت نیاز ویرایش های لازم انجام میگردد.

سفارش سمینار دانشجویی برای تمامی رشته ها در همیار سمینار با کمترین قیمت در سال 1402

ما به دلیل داشتن تیم تخصصی در تمامی رشته های دانشگاهی، هیچ محدودیتی در انجام سمینار دانشجویی نداریم. تمامی سفارش ها را با بهترین کیفیت برای شما انجام می دهیم. اگر سمینار شما به ترجمه نیاز داشته باشد، ما به راحتی متن مقالات را ترجمه می کنیم و در سمینار شما به کار می بریم. در ادامه به رشته هایی که بیشترین ثبت سفارش سمینار کارشناسی ارشد را در همیار سمینار داشته اند، اشاره می کنیم.

انجام سمینار دانشجویی برق

برای انجام سمینار برق فقط به عنوان نیاز داریم. مراحل بعدی را به طور کامل به ما بسپارید. آنقدر عنوان های رشته برق متنوع است که می توان صد ها سمینار جذاب برای این رشته تدوین کرد. اگر در رشته مهندسی برق تحصیل می کنید و نیاز به یک سمینار منحصر به فرد دارید، با ما تماس بگیرید. پشتیبانی همیار سمینار منتظر تماس شما است.

انجام سمینار دانشجویی رشته کامپیوتر

مهندسی کامپیوتر پتانسیل بالایی برای عنوان های یکتا دارد. به همین دلیل برای اکثر دانشجویانی که سمینار می نویسیم، یک عنوان پروپوزال پیشنهاد می کنیم. انجام سمینار کارشناسی ارشد کامپیوتر در گرایش هایی مانند هوش مصنوعی، نرم افزار، سخت افزار، IT و… تهیه می شود. در هر دانشگاهی که مشغول به تحصیل در رشته کامپیوتر هستید، اگر در هنگام نگارش سمینار دچار مشکل شده اید، به ما پیام دهید. ما 24 ساعته پاسخگوی مشکلات شما هستم.

سفارش سمینار عمران

برای سمینار ارشد عمران در اکثر مواقع نیاز است نرم افزار های عمران هم آموخته باشیم. همیار سمینار در تیم سمینار نویس خود متخصصانی دارد که به برنامه هایی کاربردی عمران تسلط دارند. برای ما مهم نیست موضوع سمینار چه چیزی باشد، به این دلیل که به تمامی موضوعات تسلط داریم.

برای ما مهم این است که یک سمینار کاملا حرفه ای در اختیار شما قرار دهیم. همچنین اگر نیاز به انجام پروژه های عمران دارید، اصلا نگران نباشید. ما برای شما انجام می دهیم. همیار سمینار با بهره مندی از کارشناسان حرفه ای در حوزه مهندسی عمران قادر است سمینار تمام گرایش های عمران مانند، سازه، زلزله، مدیریت ساخت، ژئوتکنیک، راه ترابری و… را انجام دهد.

سفارش سمینار دانشجویی مکانیک

دانشجویان رشته مکانیک به دلیل مشغله های فراوانی که در حوزه کاری و تحصیلی خود دارند، انجام سمینار کارشناسی ارشد مکانیک خود را برون سپاری می کنند. اگر رشته شما هم مهندسی مکانیک است، بدون توجه به گرایشی که دارید، همین حالا سفارش خود را ثبت کنید. اگر در این رشته نمی دانید که چگونه سمینار خود را ارائه دهید، نگران نباشید. ما به شما به صورت رایگان توضیح می دهیم که نحوه ارائه سمینار ارشد چگونه است.

انجام سمینار حقوق

در تمام رشته ها، حقوق به شدت حساس است و از اهمیت خاصی برخوردار است. تمامی سفارش های حقوق به کمک متخصصین فارغ التحصیل در این رشته انجام می شود. برای تمام قسمت های سمینار حقوق از تمپلیت دانشگاه شما استفاده می شود. فهرست بندی طبق الگوی رشته حقوق انجام می شود. برای تمامی گرایش های رشته حقوق مانند جزاء، بین الملل، حقوق خصوصی و… مجری با تجربه داریم. اگر در رشته حقوق به سمینار منحصر به فرد احتیاج دارید، همین حالا سفارش سمینار دانشجویی خود را ثبت کنید.

انجام سمینار مدیریت

برای انجام سمینار دانشجویی مدیریت هیچگاه نگران نباشید. ما در کمترین زمان، بهترین سمینار را برای شما تدوین می کنیم. رشته مدیریت دارای گرایش های متفاوتی است که در تمامی این گرایش ها ما یک مجری متخصص استخدام کرده ایم. پس اگر شما هم در رشته مدیریت مشغول تحصیل هستید، فقط کافیست سفارش سمینار دانشجویی خود را در همیار سمینار ثبت کنید. به این ترتیب ما در کمترین زمان بهترین متن را برای شما آماده خواهیم کرد. یکی از مهمترین نکات این است که بعد از انجام سمینار دانشجویی یک عنوان منحصر به فرد برای تدوین پروپوزال در اختیار شما قرار می دهیم.

سفارش سمینار در رشته علوم تربیتی

رشته علوم تربیتی از پرتقاضاترین رشته ها در همیار سمینار است. دانشجویان این رشته می توانند تمامی مشخصات سمینار خود را برای ما ارسال کنند تا یک سمینار بی نظیر از ما دریافت کنند. ما در این رشته از دانشجو فقط شیوه نامه دریافت می کنیم. برای ما مهم نیست در چه دانشگاهی درس می خوانید. چون به تمامی تمپلیت ها مسلط هستیم. انجام سمینار ارشد و دکتری در رشته علوم تربیتی برای متخصصین ما بسیار آسان است چون به تمامی مطالب و موضوعات این رشته مسلط هستیم.

انجام سمینار دانشجویی رشته شیمی

دانشجویانی که در رشته شیمی مشغول به تحصیل هستند اکثرا با واحد های عملی سروکار دارند. به همین دلیل زمان زیادی ندارند. دانشجویان این رشته تسلط زیادی به مفاهیم درسی خود دارند. به همین دلیل کارشناسان ما به نهایت دقت سفارش این دانشجویان را تدوین می کنند. برای تمامی متن منبع نویسی انجام می شود. در انتها تمامی مقالات برای دانشجو ارسال می شود. اگر شما هم به یک متن یونیک احتیاج دارید و زمان کمی برای انجام آن دارید، همین حالا با ما تماس بگیرید.

نگارش سمینار در رشته معماری

افرادی که در رشته معماری مشغول به تحصیل هستند، بیشتر زمان خود را به واحد های عملی و طراحی اختصاص می دهند. به همین دلیل وقتی زمان ارائه سمینار دانشجویی فرا می رسد، مضطرب می شوند. اگر شما هم در این وضعیت قرار گرفته اید، اصلا نگران نباشید. ما در کنار شما هستیم تا یک سمینار حرفه ای ارائه دهید. متن سمینار شما را به طور کامل می نویسیم و برای ارائه سمینار یک فایل پاورپوینت زیبا برای شما طراحی میکنیم. تمام نکات سمینار نویسی را رعایت می کنیم. برای اینکه وقت را از دست ندهید همین الا سفارش سمینار خود را در همیار سمینار ثبت کنید.

نگارش سمینار رشته روانشناسی

ما برای تمامی نگرانی های شما یک راه حل بسیار دقیق داریم. لازم نیست هیچ کاری انجام دهید. فقط باید مشخصات پروژه سمینار خود را در اختیار متخصصین همیار سمینار قرار دهید. ما برای تمامی گرایش های رشته روانشناسی یک متخصص ماهر در اختیار داریم. هیچگاه سمینار شما کپی نخواهد بود. برای انجام سمینار دانشجویی در این رشته از مقالات معتبر داخلی و خارجی استفاده می کنیم.

انجام سمینار در رشته زیست شناسی

زیست شناسی از جمله رشته هایی در دانشگاه است که اکثر دانشجویان آن اکثرا در آزمایشگاه مشغول کارهای عملی هستند. این دانشجویان زمان کافی برای انجام سمینار ارشد و دکتری ندارند و معمولا پروژه های خود را برون سپاری می کنند. زمان برای رشته زیست شناسی باید کافی باشد. چون به تمرکز زیادی نیاز است. تهیه سمینار در تمامی گرایش های زیست شناسی پذیرفته می شود. با ارسال تمپلیت سمینار دانشگاه خود برای همیار سمینار از تخفیفات ویژه دانشجویی همیار سمینار برخوردار شوید. هم یک سمینار به همراه پاورپوینت از ما تحویل بگیرید.

آیا برای انتخاب موضوع سمینار کارشناسی ارشد ضعف دارید؟

با انتخاب مجموعه همیار سمینار به عنوان تخصصی ترین موسسه نگارش سمینار دانشجویی به هیچ وجه نگران نحوه انتخاب موضوع سمینار خود نباشید. ما برای تمامی مقاطع تحصیلات تکمیلی و برای تمامی رشته ها می توانید موضوع سمینار منحصر به فرد انتخاب کنیم. انتخاب موضوع سمینار بستگی به علاقه، رشته و گرایش تحصیلی شما دارد. با مطالعه مقالات معتبر لاتین می توان عنوان های به روز و جذابی را ارائه کرد که بتوانید به عنوان موضوع پروپوزال هم از آن استفاده کنید. اگر استاد برای شما عنوان سمینار انتخاب نکرده است، اصلا نگران نباشید ما برای شما چندین عنوان جدید ارسال می کنیم و هر کدام را که استادتان تایید کرد. به عنوان موضوع اصلی سمینار انتخاب می کنیم. اگر برای سمینار خود موضوع جذاب و جدید ندارید همین حالا با پشتیبانی همیار سمینار تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

قیمت سفارش سمینار کارشناسی ارشد چقدر است؟

هزینه سفارش سمینار ارشد به عوامل زیر بستگی دارد:

 • حجم سمینار: بعضی از دانشگاه ها تعداد صفحات سمینار را 40 و بعضی 70 به بالا درخواست می کنند.
 • رشته و گرایش تحصیلی: در بعضی از رشته ها مانند رشته برق، محتوا و مقالات بسیار سنگین و پیچیده هستند و نیازمند این هستند که وقت بیشتری گذاشته شود.
 • مقطع تحصیلی: انجام سمینار کارشناسی ارشد نسبت به دکتری به وقت و هزینه کمتری نیاز دارد.
 • زمان تحویل: بسیاری از دانشجویان برای نوشتن سمینار خود وقت کافی ندارند. به همین دلیل هزینه بیشتری باید تقبل کنند.
 • مقالات ترجمه شده: در بعضی از تمپلیت ها، اساتید می خواهند مقالات زیادی ترجمه و تحلیل شوند. در این موارد هزینه افزایش پیدا می کند.

نحوه انجام سمینار کارشناسی ارشد در همیار سمینار چگونه است؟

ما روش های مختلفی برای انجام سمینار دکتری و کارشناسی ارشد داریم. به این معنی که با توجه به شیوه نامه دانشگاه شما، سمینار می نویسیم. ما از مقالات جدید لاتین و فارسی کمک می گیریم. بسیاری از دانشجویان انتظار دارند فقط باید از مقالات انگلیسی استفاده کنیم. در صورتی که این موضوع یک دیدگاه غلطی به شمار می آید. به این دلیل که باید بدانید در ایران چه پژوهش هایی در حوزه مورد مطالعه شما انجام شده و چه خلاء و محدودیت هایی داشته اند. با استفاده از این فاکتور ها شما می توانید یک پژوهش کامل و بدون نقص تدوین کنید. تمام متن شما به طور کامل ویراستاری می شود. در انتها برای اینکه یک ارائه خوب و ماندگار داشته باشید، یک پاورپوینت زیبا برای شما تهیه می کنیم.

انجام سمینار کارشناسی ارشد
انجام سمینار کارشناسی ارشد در همیار سمینار

فقط 2 درصد از دانشجویان تکنیک رفرنس نویسی سمینار ارشد را می دانند

یکی از مراحل مهم در انجام سمینار کارشناسی ارشد، استفاده از منابع معتبر در متن میانی و پایانی است. یعنی شما به عنوان دانشجوی کارشناسی ارشد باید به منبع دهی سمینار خود مسلط باشید. در اکثر متن های سمینار که به اساتید ارائه می شود، ضعف رفرنس نویسی کاملا مشهود است. برای اینکه شما هم دچار این مشکل نشوید، بهتری تهیه سمینار خود را به ما واگذار کنید.

ما به طور کامل به انواع روش های منبع نویسی مسلط هستیم. اگر استادتان می خواهد متن سمینار با نرم افزار هایی مثل اندنوت و مندلی هم رفرنس نویسی شود باز هم هیچ مشکلی وجود ندارد. کارشناسان ما به تمامی نرم افزار های رفرنس نویسی مسلط هستند. یکی از نکاتی که اکثر اساتید به آن حساس هستند، تطبیق منابع درون متن با منابع پایانی است. در همیار سمینار در مرحله پایانی تمامی منابع بررسی می شوند تا منابع درون متن و پایانی با یکدیگر همخوانی داشته باشند.

انجام سمینار ارشد برای دانشجویان آموزش محور

اگر دانشجوی آموزش محور هستید و به جای پایان نامه، باید سمینار ارائه دهید، همین حالا به ما پیام دهید. در بسیاری از مواقع اساتید برای آن دسته از دانشجویانی که توان ارائه پایان نامه ندارند، سمینار پیشنهاد می دهند. اما نگارش سمینار آموزش محور یک سری نکات مهم دارد که اگر به تمامی اصول آن مسلط نباشید، نمی توانید یک متن جامع و کامل به استاد خود تحویل دهید.

برای نوشتن سمینار آموزش محور باید فصل بندی ها کاملا مشابه پایان نامه باشد فقط دیگر به روش تحقیق نیازی نیست ولی در حالت کلی تمامی اصول پایان نامه باید رعایت شود. فصل بندی ها دقیقا باید متناسب با استاندارد پایان نامه انجام شود. برای تهیه سمینار آموزش محور نیاز است حتما مقالات زیادی مطالعه شود تا برای نوشتن سمینار مشکل محتوا نداشته باشید. ما در همیار سمینار به صورت 100 درصد به نوشتن سمینار آموزش محور مسلط هستیم. فقط کافیست اطلاعات سمینار خود را در اختیار ما بگذارید.

خدمات رایگان همیار سمینار بعد از سفارش سمینار

همیار سمینار همواره در تمامی سال ها تلاش کرده است در کنار دانشجویان ارشد و دکتری باشد. یکی از خدمات نوین همیار سمینار که باعث می شود در هنگام تحویل فایل سمینار بسیار مورد توجه قرار بگیرید، رایگان بودن بعضی از پروژه های مکمل سمینار است. با ارائه رایگان این خدمات دیگر نگرانی نخواهید داشت. بسیاری از دانشجویان بعد از اینکه سمینار را دریافت می کنند با مشکلات زیادی از جمله ویراستاری، پاورپوینت، رفرنس دهی با نرم افزار، ترجمه و تایپ روبرو خواهند شد.

انجام پاورپوینت سمینار

مجموعه همیار سمینار تصمیم دارد در راستای کاهش هزینه های دانشجویان و همچنین کمک به یک ارائه ماندگار، پاورپوینت سمینار شما را به صورت رایگان طراحی کند. برای انجام پاورپوینت کافیست نمونه کارهای ما را مشاهده کنید. سپس طبق همان قالب برای شما پاورپوینت ساخته می شود. طراحی پاورپوینت دفاع سمینار با کیفیت بالا و به صورت گرافیکی طراحی می شود. به این معنی که با توجه به سلیقه شما پاورپوینت را می سازیم. اگر می خواهید برای ساخت پاورپوینت سمینار اقدام کنید، همین حالا سفارش خود را در ثبت کنید.

انجام پاورپوینت سمینار
انجام ویراستاری سمینار

انجام ویراستاری سمینار

اساسا دانشجویانی که سمینار دانشجویی را خودشان تدوین می کنند و یا اینکه به موسسه های دیگر می سپارند، در انتهای کار دچار مشکل ویرایشی می شوند. این افراد با ویراستاری های فنی، املایی، دستوری و محتوایی آشنا نیستند. به همین دلیل نمی توانند ساختار سمینار خود را مطابق شیوه نامه دانشگاه ویراستاری کنند. برای رفع این مشکل همیار سمینار تصمیم گرفته است تمامی سمینار هایی که ثبت سفارش می شوند را به صورت کاملا رایگان ویرایش نماید. به این ترتیب دیگر به لحاظ ویراستاری متن، سمینار شما برگردانده نمی شود. اگر می خواهید یک سمینار بدون غلط دریافت کنید همین حالا با ما تماس بگیرید.

انجام خلاصه نویسی سمینار

وقتی سمینار به طور کامل نوشته شود. تعداد صفحات آن زیاد است. به همین دلیل دانشجویان زمان زیادی برای مطالعه تمامی متن ندارند. در این مواقع ما برای دانشجویان متن خلاصه شده سمینار آماده می کنیم. به این ترتیب هم در هنگام ارائه پاورپوینت به متن سمینار مسلط هستند، هم به طور کامل محتوای سمینار برایشان قابل درک است. به این ترتیب اگر شما هم نیاز به خلاصه سازی متن سمینار دارید، کافیست با پشتیبانی همیار سمینار تماس بگیرید و سفارش سمینار خود را بعد از یک مشاوره رایگان، ثبت کنید.

انجام خلاصه نویسی سمینار

سفارش سمینار کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی در همیار سمینار

همیار سمینار فقط ارائه دهنده خدمات زبان فارسی نیست. بلکه برای نوشتن سمینار به زبان انگلیسی از کارشناسان مجربی استفاده می کند که به زبان انگلیسی مسلط هستند. ما برای انجام سمینار دانشجویی به زبان انگلیسی در تمامی رشته ها آمادگی داریم. اگر در خارج از ایران هم مشغول به تحصیل هستید و می خواهید واحد سمینار خود را بگذرانید، با ما تماس بگیرید. ما برای انجام سمینار کارشناسی ارشد شما از مقالات معتبر جدید استفاده می کنیم. از جدیدترین روش رفرنس نویسی برای تدوین سمینار شما بره می گیریم. برای ارائه سمینار شما از پاورپوینت های حرفه ای استفاده می کنیم. در انتها تمامی متن سمینار را ویراستاری می کنیم. وقتی سمینار را به پایان رساندیم. کل مقالات استفاده شده در سمینار را برایتان ارسال خواهیم کرد.

سفارش سمینار کارشناسی ارشد در همیار سمینار
سفارش سمینار کارشناسی ارشد

با سفارش سمینار کارشناسی ارشد در همیار سمینار، یک عنوان جذاب برای پایان نامه خود خواهید داشت

اکثر دانشجویانی که در دوران کارشناسی ارشد از درس و دانشگاه دور هستند، با ماهیت سمینار آشنا نیستند. این افراد شاید ندانند که می شود با تدوین یک سمینار کامل و جامع، در قسمت پایانی یک عنوان منحصر به فرد برای پروپوزال و پایان نامه خود انتخاب کنند. ما در همیار سمینار به این ترتیب عمل می کنیم که بعد از اینکه پیشینه پژوهش داخلی و خارجی را مطالعه کردیم، اقدام به مقایسه پژوهش ها می کنیم. در انتها مشخص می شود که پژوهش گران مختلف از چه روش هایی در سراسر دنیا پروژه های خود را به پایان رسانده اند. به این ترتیب روشی که بهترین نتیجه را به دنبال داشته، به عنوان مقاله پایه و موضوع پروپوزال انتخاب می شود. پس برای اینکه یک سمینار مفید و حرفه ای دریافت کنید، همین حالا سفارش سمینار کارشناسی ارشد خود را ثبت کنید.

مشاوره رایگان پیش از ثبت سفارش سمینار ارشد

مراحل انجام سمینار ارشد در همیار سمینار

همانطور که پیش از این گفته شد، درس اجباری سمینار، در رشته های مختلف کارشناسی ارشد در کلیه گرایش ارائه می شود که موازی با پایان نامه تهیه می شود. پیداست هرقدر قوی تر عمل کنیم، مراحل تدوین و ارائه پایان نامه شما راحت تر طی می شود. برای اینکه یک سمینار قوی بنویسیم، مراحل زیر را طی می کنیم. این مراحل که در همیار سمینار طی می شود کلیات روش تدوین سمینار است. برای اینکه با جزئیات نوشتن سمینار آشنا شوید، باید تمپلیت سمینار دانشگاه خود را برای ما ارسال کنید.

انتخاب موضوع

اولین مرحله در انجام سفارش سمینار کارشناسی ارشد حرفه ای به انتخاب موضوع و سرفصل های تحقیق اختصاص می یابد. در این مرحله از کار می بایست با مشورت و گفتگو با استاد سمینار یک حوزه کاری مشخص تعیین کرده و سرفصل های تحقیق خود را تدوین کنید. بهتر است در انتخاب موضوع به علاقه خود رجوع کنید. برای اینکه بهتر بتوانید موضوع سمینار را تعیین کنید باید مقالات متعددی را مطالعه کنید. اگر برای تعیین عنوان سمینار خود دچار مشکل شده اید حتما با گروه مشاوران همیار سمینار مشورت کنید. ما عنوان های جذاب و جدیدی در اختیار شما قرار می دهیم.

بررسی مقالات جدید

در دومین گام مقالات مرتبط با موضوع سمینار شما را استخراج کرده و با دقت مطالعه می کنیم. ما همیشه از مقالات جدید که توسط افراد مختلف در سطح جهان نگارش شده اند، استفاده می کنیم. توصیه می کنیم شما هم در مطالعات خود تعصب به خرج نداده و از نظرات مخالف نیز استقبال کنید. چرا که در صورتی که دیدگاه های مختلف را در نظر بگیرید، نتیجه نهایی سمینار موفق تر خواهد بود. در مطالعه مقالات جدید، به بخش های مختلف مقاله اعم از نظریه و نتایج و همچنین نحوه نگارش آن دقت کافی خواهیم داشت. در پایان این مرحله به موارد زیر دست پیدا می کنیم.

 • فرضیه های تحقیق را پیدا می کنیم.
 • روش های تحقیق محققان را کشف کرده و با یکدیگر مقایسه می کنیم.
 • یافته ها و نتایج حاصل از تحقیق را ارزیابی و تلفیق می کنیم.
 • تاثیرگذارترین نظریه ها را یافته و در سمینار قرار می دهیم.

تدوین سرفصل ها

پس از مطالعه مقالات و منابع مختلف، سرفصل ها سمینار را بر مبنای مطالعات حاصل یادداشت می کنیم. این مرحله از کار، مهم ترین گام به شمار می آید. پس بیشترین زمان و حوصله را برای تدوین سرفصل ها به خرج می دهیم. فصل بندی سمینار را بر مبنای شیوه نامه دانشگاه شما تدوین می کنیم. معمولا سمینار های ارشد را به سه فصل کلی تقسیم بندی می کنیم. در قدم بعد، شروع به نگارش متن می کنیم. در این مرحله از انجام سمینار دانشجویی، لازم است به همبستگی میان بخش های مختلف دقت کنید. یکپارچگی میان فصول مختلف، رمز موفقیت شده در ارائه سمینار خواهد بود. به خاطر داشته باشید، قالب اصلی سمینار شما می بایست دارای یک فرمت استاندارد باشد. این فرمت کلی به شکل زیر است.

 • چکیده.
 • فصل اول: کلیات تحقیق.
  • مقدمه.
  • بیان مسئله.
  • اهمیت و ضرورت تحقیق.
  • کاربردهای پژوهش.
  • اهداف پژوهش.
  • جمع بندی فصل اول.
 • فصل دوم: مبانی نظری و پیشینه پژوهش.
  • تعاریف و مفاهیم کلمات کلیدی تحقیق.
  • پیشینه تحقیق داخلی.
  • پیشینه تحقیق خارجی.
  • مقایسه مطالعات گذشته.
  • راه حلهای ارائه شده همراه با ارجاعات صورت گرفته.
 • فصل سوم: نتیجه گیری و پیشنهادات.
  • بررسی نتایج، مقایسه روش ها.
  • تجزیه و تحلیل مطالعات کتابخانه ای.
  • بیان محدودیت های مطالعات گذشته.
  • بررسی خلاء های تحقیقاتی.
  • نتیجه گیری.
  • پیشنهادات.

ساختار اسلایدهای پاورپوینت سمینار ارشد چگونه باید باشد؟

نگارش سمینار کارشناسی ارشد تنها شامل تحقیق و نگارش متن نمی شود. برای ارائه سمینار لازم است مطالب خود را در قالب نرم افزار پاورپوینت ارائه دهید. همچنین برای اینکه بهترین عملکرد را در ارائه سمینار از طریق پاورپوینت داشته باشید، لازم است به نکات زیر دقت کنید.

برای ارائه اسلایدها زمان بندی کنید

محتوای انتقالی در هر اسلاید را در تناسب با مدت زمان کلی سمینار مشخص کنید. مدت زمان ارائه شما در سمینار صنایع، حدود 20 الی 25 دقیقه خواهد بود. پس از 20 تا 22 اسلاید برای ارائه سمینار استفاده کنید. مدت زمان بررسی هر اسلاید را به گونه ای تنظیم کنید که بتوانید توضیح دقیقی نسبت به محتوای آن ارائه دهید.

یک تقسیم بندی ماهرانه انجام دهید

برای اینکه مخاطب خود را به موضوع سمینار جذب کنید، لازم است از 4 بخش کلی برای تدوین اسلاید استفاده کنید. بخش اول به اسلاید های شماره یک تا 3 اختصاص می یابد. اولین اسلاید معمولا به معرفی دانشجو، عنوان دانشگاه، معرفی استاد سمینار و … اختصاص می یابد. در این مرحله از انجام سمینار کارشناسی ارشد نمی توان خلاقیت زیادی به خرج داد. در اسلاید دو و سه می توانید موضوع خود را با طرح یک مسئله و یا یک مثال نقض آغاز کنید. این اسلاید نقطه آغاز شروع ارائه شما خواهد بود. پس بیشترین خلاقیت را برای طرح موضوع و هدف از انتخاب آن، به کار بگیرید.

در بخش بعدی یک دورنمای کلی از موضوع بحث ارائه داده و سپس یک توضیح کلی درباره موضوع دهید. بهتر است در این بخش با تکیه بر بهترین و مناسب ترین مستندات علمی، از موضوع انتخابی خود دفاع کنید. سپس به یافته های علمی خود پرداخته و با تسلط کافی بحث را دنبال کنید. بخش دوم که اصلی ترین بخش سمینار شما را شامل می شود، شامل اسلاید های 3 تا 12 است.

در بخش سوم لازم است به سوالات ذکر شده پاسخ دهید. این سوالات می تواند به شکل آنی در طول جلسه سمینار شکل گرفته و یا از قبل تدوین شود. در آخرین بخش از انجام سمینار دانشجویی و در اسلایدهای 18 تا 20، لازم است عصاره تحقیق خود را به حضار بچشانید. بهتر است در کنار نتیجه گیری، پیشنهادهایی برای ادامه تحقیق و پژوهش ارائه دهید.

به گرافیک اسلایدها دقت کنید

برای اینکه فرمت اسلاید ها برای دانشجویان جذاب باشد، لازم است از قوه خلاقیت خود استفاده کنید. اما انجام این کار نباید به گویایی و شفافیت اسلایدها آسیب بزند. با انتخاب صحیح فونت و رنگ اسلاید ها می توانید جلوه مناسبی به اسلایدها خود دهید. توصیه می کنیم در صورت استفاده از گراف، نمودار، جدول و یا انیمیشن از درست به نمایش درآمدن آن ها پیش از شروع سمینار، مطمئن شوید. همانطور که متوجه شدید، پروسه ساخت اسلاید های پاورپوینت مهارت و دقت بالایی می طلبد. شما می توانید اینکار را به طراحان و پژوهشگران همیار سمینار بسپارید تا بهترین نتیجه را از ارائه خود دریافت کنید.

ویژگی های منحصر به فرد همیار سمینار در ارائه خدمات

ما در همیار سمینار خود را ضامن نمره بالای شما در سمینار می دانیم. تمام تلاش خود را می کنیم که بهترین سمینار را به شما تحویل دهیم. تمامی سمینار ها در بالاترین کیفیت به شما ارائه می شود. نمی توانید هیچ غلط املایی و محتوایی در متن سمینار پیدا کنید. سفارش سمینار کارشناسی ارشد در همیار سمینار ویژگی های زیادی دارد که می تواند نسبت به رقبا در رتبه بهتری قرار بگیرید. اما ویژگی بارزی که همیار سمینار را از بقیه رقبا جدا می کند به شرح زیر است.

 1. نگارش سمینار طبق تمپلیت دانشگاه.
 2. ویراستاری متن در انتهای سمینار.
 3. تعهد به زمان ارسال فایل های سمینار.
 4. طراحی پاورپوینت حرفه ای برای ارائه.
 5. استفاده از مقالات جدید و معتبر فارسی و لاتین.
 6. ارسال مقالات استفاده شده در سمینار به دانشجو.
 7. رفرنس نویسی درون متنی و پایانی طبق شیوه نامه دانشگاه.
 8. فهرست بندی اتوماتیک مطالب، جداول، نمودار، اشکال و فرمول ها.
ویژگی های خدمات ما

پاسخ به پرسش های متداول

هزینه سفارش سمینار کارشناسی ارشد چقدر است؟

هزینه انجام سمینار ارشد به عوامل متعددی بستگی دارد. از مهم ترین آن ها میتوان به عنوان سمینار، رشته تحصیلی، گرایش تحصیلی، تعداد صفحات و زمان تحویل اشاره کرد. برای اطلاع دقیق از هزینه سمینار ارشد با تیم پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

آیا همیار سمینار برای تمام رشته ها سمینار می نویسد؟

بله. ما بیش از 10 سال سابقه در زمینه مشاوره و انجام سمینار دانشجویی دارد. همچنین با در اختیار داشتن فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری از بهترین دانشگاه های ایران در تمامی رشته ها خدمات نگارش و مشاوره سمینار را ارائه می دهیم.